Інтернет-магазин міжкімнатних дверей та меблів
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Як обрати ліжко ?

Ліжко — важливий елемент домашніх , від якого залежить, як добре людина відпочине вночі та накопичить сил на день прийдешній. Вибрати гарне ліжко зовсім нескладно, про основні моменти, на які слід звертати увагу, ми поговоримо далі.

Щоденний повноцінний відпочинок — це одна з найважливіших умов збереження здоров’я, працездатності та гарного настрою протягом дня. А щоб прокидатися бадьорим, необхідно подбати про зручне ліжко. Вибрати його зараз дуже просто — виробники пропонують величезний асортимент виробів на будь-який смак та гаманець. Варто лише досконало вивчити питання та врахувати деякі особливості. Отже, далі мова піде про те, як правильно вибрати ліжка для дорослих та дітей.

Розмір та форма ліжка: чим більше, тим краще?

Звичайно, якщо вам подобаються великі ліжка, а площа спальні дозволяє встановити будь-яке, то не варто обмежувати себе. У продажу є ліжка різних розмірів:

  • Односпальні: ширина становить до 100 см. Підходять для дітей, підлітків, одиноких людей. У разі необхідності дитяче ліжко може комплектуватися додатковим бортиком. Це убезпечить малечу від падіння.
  • Півтораспальні: їх розмір — від 100 до 160 см. Вони призначені для якісного відпочинку як однієї, так і двох осіб. Підходять для невеликих спалень.
  • Двоспальні: ліжка шириною від 160 см. Їх обирають ті, хто цінує відпочинок з комфортом. За таких умов навіть під час сну удвох ніхто нікому не буде заважати.

Конструктивні особливості ліжок

Це ще одна важлива характеристика. Під час вибору варто звернути увагу на такі деталі:

  • Каркас: це можуть бути дві опорні спинки та поперечні царги. Досить надійна конструкція, але під таким ліжком практично відсутня вентиляція повітря. Ліжка на ніжках мають чотири царги та одну або дві спинки. Яку вибрати — справа особистих уподобань, але варто врахувати, що конструкції на опорних спинках більш надійні, особливо якщо мова йде про дерево або його похідні матеріали.
  • Основа: один із найкращих варіантів — гнучкі ламелі. Вони забезпечують відмінну підтримку тіла під час відпочинку. Також можна придбати ліжка на металевій сітці. Для тих, хто надає перевагу сну на рівній жорсткій поверхні, пропонується моделі з суцільною основою.
  • Деталі: наявність підйомного механізму дозволяє отримати додаткове місце для зберігання під ліжком. Основа може підійматися за допомогою газових чи механічних пружин або вручну. Також популярністю користуються ліжка з висувними шухлядами. Вони також стануть у великій нагоді, якщо у спальні брак місця для зберігання різних речей.

 

Коментарі

Написати коментар