Інтернет-магазин міжкімнатних дверей та меблів
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Крута шафа із масиву ясеня

Сьогодні шафа купе – звичний елемент наших меблів. Економія простору і особлива властивість речей накопичуватися не по днях, а по годинах, зробили їх дуже популярними. Давайте обернемося назад і задумаємось, як з'явилася сама ідея шаф з розсувними дверима. 

 

Види шафи-купе

Шафи-купе бувають різних видів та стилів виконання. Якщо у прихожій чи у коридорі, з’являється непрохідна частина, її варто заповнити розміщенням вмонтованої шафи-купе, яка зекономить площу та подарує ефективне розміщення речей та одягу. Така шафа-купе може бути абсолютно недорогою, адже необхідно монтувати лише двері, які рухаються по направляючій, відкриваючи простір до ніші. Якщо Ви плануєте розміщати  у ніші ряд полиць та шухляд, в такому випадку варто монтувати корпус шафи-купе, який надасть можливість розміщення у шафі-купе полиць та шухляд.

Для монтажу корпусної шафи-купе  варто передбачити довжину такої шафи, адже від цього залежить кількість секцій, у яких розміщатиметься одяг та речі. Перевагою корпусної шафи-купе є те, що шафа може продовжувати стиль інтер’єру. Ви завжди в змозі обрати бажаний фасад, який влучно підкреслить   стиль виконання.  Сьогодні широкої популярності набуває стиль хай тек, який в основі містить прямі лінії та характеризується стильним мінімалізмом. Прямі шафи-купе із зручними та влучними рисами доповнюють стиль мінімалізму та дарують зручність у використанні.

Корпусні шафи-купе бувають різних форм виконання. Найбільш поширений вид шафи-купе є пряма шафа-купе, яка дарує простір вміщає чимало речей та одіну. Якщо площа приміщення не дозволяє розмістити типовий варіант шафи-купе, варто розглянути пропозиції кутових варіантів. До прикладу, кутові шафи-купе передбачають розміщення внутрішніх та зовнішніх кутів. Шафа-купе із внутрішнім розміщенням кута на перший погляд може обмежувати доступ до речей, але правильне планування до шафи-купе практично не обмежує доступ, а розміщає нішу для збереження великої кількості речей.  Популярними також є шафи-купе із зовнішнім кутом розміщення, коли шафа умовно виступає у приміщенні, надаючи повний доступ до її елементів. Особливої уваги заслуговують шафи-купе із круглими чи овальними направляючими, адже вони відміно підходять до інтер’єру , який містить овальні форми.