Інтернет-магазин міжкімнатних дверей та меблів
10:00 - 19:00
Без вихiдних
 Як вибрати міжкімнатні двері правильно?

Купуючи нові двері, люди в першу чергу звертають увагу на її вартість і дизайн. Але роль міжкімнатних дверей зводиться не тільки до оформлення домашнього інтер'єру і створення затишку. Цей елемент відіграє важливу роль в зонуванні простору, забезпеченні звуко- і теплоізоляції.


 

Основні параметри для вибору:

  1. Стиль дверей.
  2. Колір.
  3. Дверний отвір.
  4. Покриття двері (матеріал).

Колір міжкімнатних дверей

Що стосується вибору кольору двері, то завжди можна погортати модні журнали і підглянути цікаву ідею.

Але найчастіше, дизайнери радять придивитися до загального інтер'єру, адже бажано не руйнувати цілісність домашньої обстановки. В такому випадку легше орієнтуватися на колірну палітру коридору, холу або передпокою.

Якщо вибирати хороші двері нейтральних світлих відтінків, то як би кардинально не змінили інтер'єр, такі двері будуть завжди доречні. Це ж стосується і дверей темних кольорів, але є один секрет: чим темніше двері - тим більше лаконічний і стриманий стиль кімнати.

Теплі і насичені відтінки деревини привнесуть комфортну атмосферу в інтер'єр. На їх фоні ідеально виглядають кімнати в стилі етно і кантрі. А ось молочний відтінок - універсальний варіант для приміщень абсолютно будь-якого типу. Вони не привертають особливої ​​уваги і нейтрально виглядають. Тут головне вибирати якісні екземпляри, тоді двері прослужать більше одного десятиліття, при цьому будуть вписуватися в будь-які зміни в інтер'єрі.

Розмір
Тут все дуже просто та легко. Наші спеціалісти готові виїхати в буль—яку точку країни та абсолютно безкоштовно зробити необхідні заміри.

За стилем ми не маємо ніяких обмежень

1.Барокко

2.Арт деко 

3. Нова класика

 

 

Коментарі

Написати коментар